כתיבה לאתרים

מה מספרים הלקוחות שלנו…

אני שמח שהגעתי אליכם.

אקטרינה בוקר טוב! אני שמח שהגעתי אליכם. עשיתם עבודה טובה. בהחלט אמשיך להזמין עבודות נוספות מכם! שמעון גליל

שמעון גליל

רוצה להודות לך על עבודה יפה!!!

שלום רב, רוצה להודות לך על עבודה יפה!!! תודה על כל טקסט! תודה מראש, בברכה, חיימוב לאוניד

חיימוב לאוניד

הטקסטים מעולים. תודה רבה!

היי אקטרינה, הטקסטים מעולים. תודה רבה! השבוע שולח עוד בקשה לכתיבה מאמרים נוספים. שבוע טוב!

ולנטין אוטירקין

אני יותר ממרוצה מהתוצאה ותודה רבה רבה

אודות הגיע הוא כבר באתר תודה יצא מהמממםםםםם את אלופה…. לאחר שקראתי את המאמרים אני חושבת שהם נכונים לתחום שלי ולאתר שלי הם תואמים את הצפיות שלי אני יותר ממרוצה מהתוצאה ותודה רבה רבה על השירות האדיב, המהירות לתוכן ואיכות התוכן שיהיה לנו המשך עבודה פוריה ביחד

אלינור אשכנזי

המסמך כתוב וערוך בצורה מעולה.

היי דוקטור 🙂 המסמך כתוב וערוך בצורה מעולה. תודה רבה על השירות. המשך שבוע פורה​.

אייל ליבנה

בנוי בצורה מקצועית ביותר

היי אקטרינה, קיבלתי, תודה רבה בנוי בצורה מקצועית ביותר, אשמח להמשך עבודה משותפת בהמשך המשך ערב מקסים

בני דניאל

עברתי על המאמרים והם בדיוק כמו שרציתי

בוקר טוב אקטרינה, עברתי על המאמרים והם בדיוק כמו שרציתי, עליהם אני אוכל עכשיו בקלות להוסיף תוכן מקצועי. תודה רבה! נשתמע בהמשך…

רזיאל הלוי

לא יכולתי לקבל איכות ושירות כזה בשום מקום אחר

תודה רבה,לא יכולתי לקבל איכות ושירות כזה בשום מקום אחר. שוב תודה ואשמח לעבוד איתכם שוב בעתיד.

סהר מלכה

ממש אחלה תוכן!

קיבלתי וקראתי! ממש אחלה תוכן! תודה רבה רבה! ונמשיך להיות בקשר! 🙂

סיימון בל
זקוקים לעזרה? פנו כעת לפרטים!
Leave this field blank

כתיבה לאתרים – השקעה משתלמת?

מהי כתיבה לאתרים? האם אכן משתלם להשקיע בכתיבה לאתר האינטרנט של העסק או שעדיף להשקיע באפיקים אחרים, מהירים יותר? ומדוע חשוב לקבל שירות מקצועי הכולל כתיבה לאתרי אינטרנט שהיא גם שיווקית, במקביל להיותה כתיבה קידומית?

כתיבה לאתרים היא אמצעי שיווקי, אשר לאורך השנים מאז תחילת המאה ה-21 הלך וצבר תאוצה – באופן שלמעשה ביסס את הכתיבה לאתרי אינטרנט עסקיים כאפיק המניב את אחוז התשואה הגבוה ביותר, וזאת כאשר מודדים את ההשפעה ארוכת הטווח של אמצעי זה על החשיפה שהוא מקבל באופן טבעי.

בקצרה, כתיבה של מאמרים או של תכנים לאתר של העסק היא השקעה חד פעמית קטנה מאד, אשר בכוחה להזרים אל האתר חלקים הולכים וגדלים מנפח החיפוש, ככל שחולף הזמן מאז הוטמעו התכנים באתר.

מעט יותר בהרחבה, באמצעות כתיבה לאתרים אנו מייצרים נוכחות של האתר במנועי החיפוש ונוכחות זו מתגברת ככל שהתוכן, אשר נכתב במחשבה על הקורא תחילה, מתקדם בתוצאות החיפוש שבמנועי החיפוש השונים (ו-Google בראשם). התוצאה? לאורך הזמן, יותר ויותר גולשים נכנסים אל האתר כתוצאה מן ההשקעה שביצע בעל העסק בכתיבה לאתר שלו ומן החשיפה ההולכת וגוברת.

צרו קשר כעת בטלפון 0722-825-825 ונציגינו ישמחו לספק לך את כל התשובות לכל השאלות.

כתיבה לאתרים או כתיבה לקוראים?

יש לזכור כי כתיבה לאתרים היא, למעשה, כתיבה לאנשים הגולשים באתר ולא סתם כתיבה לאתר אינטרנט או לרובוט כל שהוא.

בבואנו לכתוב תוכן לאתר של העסק, טעות נפוצה של כותבי תוכן רבים היא שהתכנים שלהם נכתבים בפועל עבור מנועי החיפוש – ולא עבור הקוראים עצמם. כתוצאה, המנגנונים השונים שנועדו להציף בפני הגולש את תוצאות החיפוש עם התוכן הנכון ביותר עבורו ובהתאם לחיפוש שביצע, עשויים לתת הזדמנות לתכנים פחות איכותיים, אשר מלווים בשיעורי נטישה גבוהים של העמוד.

כלומר, בני אדם שנכנסים לעמוד יוצאים ממנו מהר מאוד, בדרך כלל בתוך כמה שניות מרגע שנכנסו אליו והתוצאה היא שהעמוד נעלם מתוצאות החיפוש ומפסיק להניב תנועה.

שירות כתיבה לאתרים שהוא גם כתיבה לקוראים >>
רוצים לקבל פרטים נוספים על כתיבה לאתרים? המומחים שלנו ישמחו לספק לכם את כל הפרטים! צרו קשר כעת: 0722-825-825

כתיבה לאתר מול פרסום האתר – הצב מול הארנב

כולנו מכירים את הסיפור על הצב והארנב ועל תחרות הריצה ביניהם. כידוע, הצב ניצח לבסוף תודות להתמדה הרצופה ואילו הארנב, שהיה זריז בהרבה, הוביל לאורך כל המרוץ אך הפסיד לבסוף משום שנרדם בדרך.

אם נשים בצד את האזהרה לכל "הארנבים" שלא כדאי להם להיות שחצנים, מוסר ההשכל של הסיפור הוא שההתמדה משתלמת. וממש כמו שתי הדמויות בסיפור, פרסום הוא אפיק מעולה וכאשר יודעים לעשות בו שימוש מיטבי הוא עובד – ועובד במהירות הבזק. אולם הוא נוטה להפסיק לרוץ בכל פעם שנגמר לו התקציב, וצריך להעיר אותו משנתו באמצעות מנה הגונה של כסף.

כתיבה לאתרים, שהיא התגלמותו של מוסר ההשכל שלנו, היא ממש כמו הצב: צועדת בבטחה ובאמינות, בקצב רצוף, תוך התעקשות להתמיד לכל אורך הדרך ודבקות במטרה שאין לה מתחרה. ההשקעה בכתיבה לאתרים היא חד פעמית ואינה מצריכה אספקת גזרים בלתי נדלית – והתוצאה היא, כמובן, הגעה למטרה באחוזים גבוהים יותר לעומת פרסום ובהשקעה קטנה יותר בהשוואה לכל אפיק אחר המייצר חשיפה לאתר.

רוצים לדעת עוד על כתיבה לאתרים? לפרטים נוספים, צרו קשר כעת בטלפון 0722-825-825 או מלאו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי!

 

כתיבה לאתר = כתיבה קידומית לאתר = כתיבה שיווקית לאינטרנט. אך מה בעצם זה אומר?

התיאור המדויק ביותר של כתיבה לאתרים הוא: כתיבה לצורך קידום האתר באינטרנט.

לא רק במנועי החיפוש, אלא גם באתרי מאמרים, גם ברשתות חברתיות, גם בניוזלטרים שנשלחים לרשימת התפוצה… קידום הפעילות העסקית ברחבי הרשת בכלל. הדברים צריכים לפעול בסינרגיה והתוכן צריך להיות נוכח בכל אחד מהשלבים.

  • כתיבה קידומית לאתר – נועדה בדרך כלל ליצור נוכחות במנוע החיפוש סביב ביטוי מסוים. אך בל נשכח כי גולשים יכולים להגיע אל התוכן גם בדרכים אחרות וחשוב שהתוכן ייכתב בצורה שתיתן מענה גם למקרים בהם הגולש מעוניין ללמוד יותר על שירותי העסק, ופחות על הצפיפות של הביטוי בתוכן שהוא קורא. 
  • כתיבה שיווקית לאינטרנט – בדיוק הפוך מהפסקה הקודמת – נועדה ליצור אפקט על הקורא ולנסוך בו תחושת ביטחון שהגיע למקום הנכון, אך בדרך כלל יורדת מהפסים כשהיא מתמודדת עם הצורך להניב תנועה מנפח החיפוש המתבצע בכל יום ובכל רגע ביום. כלומר, זוהי לא מטרת הכתיבה השיווקית.

שביל הזהב בין צורות הכתיבה השונות בתכלית זו מזו הוא סוג של אמנות – כתיבה קידומית שהיא גם שיווקית – ומשום שמאוד קשה להכניס ביטויים לקידום לתוך תוכן שיווקי מבלי להרוס לפחות במידת מה את הפן השיווקי שלו, הרבה יותר קל ומשתלם ליצור מאמרים לקידום האתר ולהוסיף להם טאץ' שיווקי, אשר עובד בצורה נהדרת גם עבור בני האדם הקוראים את התוכן וגם עבור מנועי החיפוש המציגים את התוכן. זה אולי לא מתאים לדף הבית, או לעמוד ראשי כל שהוא, אך פתרון זה מתאים במיוחד לצרכים האחרים עליהם כתיבה לאתרים יכולה לענות:

  1. הובלת גולשים אל האתר.
  2. השארתם שם למשך זמן.
  3. הנעתם לפעולה בתוך האתר (ביצוע הזמנה בחנות, לדוגמא) או מחוצה לו (כגון יצירת קשר, הרשמה לניוזלטר וכו').
  4. וחזרה לסעיף 1.

קבלו כתיבה לאתרים שהיא גם קידומית וגם שיווקית – לחצו כאן >>
רוצים לשמוע עוד על התהליך הייחודי שלנו? הנציגים שלנו ממתינים לספר לכם על כתיבה לאתרים שהופכת כל אתר לאיכותי! צרו קשר כעת: 0722-825-825

כתיבה לאתרים ב-Doctor Words – התוכן הנכון לעסק שלך!

אנשי המקצוע שלנו ב-Doctor Words מיומנים בכתיבה לאתרים לכל צורך ולכל מטרה, החל מכתיבה למטרות קידום, דרך כתיבה לעמוד נחיתה עבור ניוזלטרים וכלה בכתיבת תכנים שיווקיים נטו. נשמח להעמיד לרשותך מנהל פרויקט אישי ואת מלוא הניסיון והמקצועיות שצברנו בתחום כתיבת התוכן לאתרים ברשת האינטרנט – כך שהתוכן שלך יוכל להמשיך ולשרת אותך לאורך זמן רב!

זקוקים לייעוץ? אנו כאן בשבילכם. פנו אלינו כעת בטלפון 0722-825-825 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!